slajdshow_01 slajdshow_02 slajdshow_03 slajdshow_04 slajdshow_05 slajdshow_06 slajdshow_07

OFF-ROAD’owy 26 Finał WOŚP

 wosp2018 336x280

W ramach 26. finału WOŚP zapraszamy chętnych na "Wycieczkę turystyczno-krajoznawczą z elementami off-roadu po terenie Pojezierza Drawskiego". 
Impreza ma charakter wycieczki OFFROAD z elementami przeprawy - poziom trudności w dużej mierze zależny od warunków pogodowych. Trasa jest zlokalizowana na terenie dwóch powiatów (Łobeski, Drawski).

Czytaj więcej...

Powitanie Wiosny 2017

2017 powitanie wiosny aboGaleria zdjęć z cyklicznej imprezy 'Powitanie Wiosny' organizowanej przez Stowarzyszenie. Tym razem celem wyjazdu były umocnienia Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego. Autorem zdjęć jest kolega ABO.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Wiosenne zwiedzanie MRU

2016 wycieczka mruPo smutnym okresie naszej zachodniopomorskiej "burej zimy" zdecydowaliśmy się przywitać wiosnę wspólnym wypadem offroadowym. Wybór padł na teren Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego. Rejon ciekawy ze względu na wojenną historię tej części ówczesnej Europy.
Szybko zapełniła się lista uczestników i w składzie 15 załóg stawiliśmy się w agroturystyce "Wrzosowy Młyn" w Skokach pod Międzyrzeczem. Na miejsce dotarliśmy w piątek 18 marca późnym wieczorem i po rozlokowaniu w pokojach zajęliśmy miejsca przy ognisku. Czas szybko mijał na "kombatanckich opowieściach" oraz cennych poradach jak wjechać żeby wyjechać ;-).
W sobotę rano wyruszyliśmy kolumną do Pniewa...

Czytaj więcej...

Zima 2016 z dziećmi z Domu Opieki

2016 polczyn zimaNa cykliczną wyprawę offroadową z wychowankami Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego "Dzieciowisko" umówiliśmy się w najbardziej zimowy z zimowych miesięcy. Styczeń.
23 stycznia spotkaliśmy się zwyczajowo na posesji Nadleśnictwa Połczyn. O 10 rano czekała na nas już wesoła gromada roześmianych dzieci. Miło było znów zobaczyć znane buźki. Oczywiście przywitało nas chóralne DZIEEEEŃ DOOOBRYYY ;-) ....

 

Czytaj więcej...

Dzień dziecka 2015

2015 dzien dzieckaJak co roku w okolicach końcówki tego w pełni wiosennego miesiąca, maja. Każde dziecko mniejsze i większe wie, że nieuchronnie zbliża się Dzień Dziecka.
Tak też i było w tym roku...

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...