slajdshow_01 slajdshow_02 slajdshow_03 slajdshow_04 slajdshow_05 slajdshow_06 slajdshow_07

Witamy na stronie "Stowarzyszenia Aktywnej Turystyki 4x4 SZCZECIN"

Stowarzyszenie jako forma prawna działa od 2003 roku, natomiast nasza przygoda z off-roadem zaczęła się około 1996 roku. Na początku było nas 4 w chwili obecnej mamy w naszej "stajni" ponad 40 pojazdów, począwszy od Nissanów kończąc na Toyotach i Jeepach. Doświadczenia zdobywaliśmy na imprezach organizowanych od Drawska poprzez Kaszuby na Wielkopolsce kończąc, oraz na indywidualnych imprezach terenowych. Wśród nas są zarówno wielbiciele turystycznych przejażdżek w lekkim terenie, jak i amatorzy tras ekstremalnych. Amatorzy dalekich ekspedycji jak i krótkich wypadów za miasto. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszych spotkaniach. Mamy samochody o seryjnym wyposażeniu jak i przygotowane przez specjalistyczne warsztaty. Zdecydowaną większością są jednak pojazdy przygotowane do terenu przez nas samych. Terenowe przeszkody pokonujemy z dbałością o środowisko naturalne.