Strona 1 z 1

zegary i inne takie tam tuningowe

: pt 16 wrz, 2011
autor: Benes
Gdzie coś takiego mogę szukać w Szczecinie??
Poszukuję obudowy do zegarów a na allegro jest tyle rozmiarów że nie wiem którzy będzie pasował i musiał bym przymierzyć.

: pt 16 wrz, 2011
autor: GaPa
Mam potrójny na słupek na zegary standard (52mm) do ew. przytulenia za 4-paka

A tak kupne nowe pojedyncze to może w Feu Vert-cie bo mają jakieś zegary to może i jakaś obudowa się znajdzie

: pt 16 wrz, 2011
autor: Benes
przyglądałem się tym potrójnym na słupek ale samego obrazka nie mogę przyłożyć i zobaczyć jak to wygląda. Masz to w Szczecinie?? z chęcią bym przymierzył jak to będzie wyglądać. Myślałem po potrójnym i na słupku :689:

Dziś byłem w Feu Vert-cie kupowałem mocowanie anteny CB ale nic takiego nie znalazłem...

: pt 16 wrz, 2011
autor: GaPa
w poniedziałek wracam to się odezwę :) zobaczysz pomacasz...

: pt 16 wrz, 2011
autor: 7gsi
Benes zanim zaczniesz montować dodatkowe zegary na słupku - polecam przejechać się autem z tak zamontowanymi i podłączonymi zegarami. Pomijam nieco ograniczoną rozbudowanym słupkiem widoczność - w nocy to jest "nieco" irytujące rozwiązanie, ponieważ podświetlenie, zazwyczaj działające w systemie 0-1, męczy oczy i mocno rozprasza. Do tego jak auto dobrze wygłuszone, silniczki krokowe niektórych zegarów "tykają" prosto w lewe ucho - np. mnie to okrutnie wnerwia ;)

Zdecydowanie polecam montaż takich zegarów gdzieś niżej na konsoli środkowej lub w ostateczności "budka suflera" na środku deski :)

: pt 16 wrz, 2011
autor: miastek
Nie wszystkie mają silniki krokowe. Ja mam doładowanie które działa bezpośrednio na ciśnienie ale podświetlenie faktycznie może rozpraszać.

: sob 17 wrz, 2011
autor: Benes
dlatego chcę przymierzyć i zobaczyć co i jak... a nie decydować się i kupować bezmyślnie. Jasność można uregulować.
środkowa konsola jest zarezerwowana na komputer z nawigacją więc albo wejdzie po lewej stronie albo na słupku
nie ma silników krokowych wskaźnikach w 2x voltomierz i doładowania turbo