Znaleziono 87 wyników

autor: siwy
pn 24 gru, 2012
Forum: Plotki
Temat: Wesołych Świąt
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 38003

WSzystkim najlepszego :) udanego sylwestra:) :682:
autor: siwy
czw 20 gru, 2012
Forum: Plotki
Temat: Widziałem/mijałem
Odpowiedzi: 1033
Odsłony: 1488786

Dzis dziku widziany na wernyhory o 11 40:)
autor: siwy
wt 06 lis, 2012
Forum: Imprezy 4x4
Temat: WIGILIA 2012
Odpowiedzi: 158
Odsłony: 288667

QFerki a dla mnie miejsce sie nie znajdzie??? :690:
autor: siwy
pt 02 gru, 2011
Forum: Plotki
Temat: Widziałem/mijałem
Odpowiedzi: 1033
Odsłony: 1488786

A ja dzisiaj prezia widzialem w tramwaju nr 5 wysiadal na wawrzyniaka :676:
autor: siwy
pn 11 kwie, 2011
Forum: Ludzie dla Ludzi
Temat: Podziękówy:):)
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 196663

Podziekówy dla Prezesa za to ze mnie i kolege zabrał na MOTOSHOW..Wielkie dzieki :D
autor: siwy
pt 08 kwie, 2011
Forum: Imprezy 4x4
Temat: MOTOSHOW
Odpowiedzi: 84
Odsłony: 183611

Jak bedzie tam Benes stal to mnie rozpozna napewno i bede z dwoma kolegami jak cos.. wiec do jutra! 8)
autor: siwy
pt 08 kwie, 2011
Forum: Imprezy 4x4
Temat: MOTOSHOW
Odpowiedzi: 84
Odsłony: 183611

Hmmm Pewnie Benes co??
autor: siwy
pt 08 kwie, 2011
Forum: Imprezy 4x4
Temat: MOTOSHOW
Odpowiedzi: 84
Odsłony: 183611

a kto tam bedzie stal?? tak dokladniej
autor: siwy
pt 08 kwie, 2011
Forum: Plotki
Temat: Najlepszego Przemsson
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 37960

Najlepszego! :D
autor: siwy
pt 08 kwie, 2011
Forum: Imprezy 4x4
Temat: MOTOSHOW
Odpowiedzi: 84
Odsłony: 183611

Takie pytanie panowie... Da sie tam wejsc jakos za darmo??
autor: siwy
czw 16 gru, 2010
Forum: Imprezy 4x4
Temat: Wigilia 2010 4x4 Szczecin
Odpowiedzi: 241
Odsłony: 332899

To w takim razie zostaje tylko chyba kisiel?? :D
autor: siwy
czw 16 gru, 2010
Forum: Imprezy 4x4
Temat: Wigilia 2010 4x4 Szczecin
Odpowiedzi: 241
Odsłony: 332899

To sie przydam czegos :D
autor: siwy
czw 16 gru, 2010
Forum: Imprezy 4x4
Temat: Wigilia 2010 4x4 Szczecin
Odpowiedzi: 241
Odsłony: 332899

Czesc wszystkim. Tak jak Q napisal znajdzie sie jakies miejsce u kogos w samochodzie zeby sie zabrac na Wigilie??
autor: siwy
pt 03 gru, 2010
Forum: Plotki
Temat: Łubudubu łubudubu
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 41011

Najlepszego Prezio:) Sto Lat :D
autor: siwy
śr 23 cze, 2010
Forum: Imprezy 4x4
Temat: zlot darłowo
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 18227

Qsma a pozyczysz jakis spiwor bo mi sie w moim zamek zepsol???
autor: siwy
wt 22 cze, 2010
Forum: Imprezy 4x4
Temat: zlot darłowo
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 18227

Qśma a mnie zabierzesz????Znajdzie sie jakies miejsce???
autor: siwy
ndz 20 cze, 2010
Forum: Plotki
Temat: Widziałem/mijałem
Odpowiedzi: 1033
Odsłony: 1488786

Widzialem jeszcze patrola Gr-a Loooong na Mt-kach na gdanskiej srebrby
autor: siwy
ndz 20 cze, 2010
Forum: Plotki
Temat: Widziałem/mijałem
Odpowiedzi: 1033
Odsłony: 1488786

Widzialem dwa mknace patrole jeden szary drugi czarny na MT-kach. Przez dabie jechali
autor: siwy
ndz 20 cze, 2010
Forum: Plotki
Temat: Widziałem/mijałem
Odpowiedzi: 1033
Odsłony: 1488786

A ja znowu Prezia widziałem Na ul. Żolnierza Polskiego
autor: siwy
wt 08 cze, 2010
Forum: Ciekawe filmy, zdjęcia 4x4
Temat: Nissan y60
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 10615

Ale patrolek dobrze daje rade na tych filmikach i ten ryk silnika poprostu cudo :twisted:

Wyszukiwanie zaawansowane